Rodinné právo

Řešíte rozvod manželství, vypořádání společného jmění manželů nebo otázku výživného? Poskytuji právní pomoc v problematice rozvodu manželství, vypořádání společného jmění manželství a výživného:

  • Sepsání žádosti o rozvod manželství
  • Příprava dokumentace pro "rozvod dohodou"
  • Zastoupení v řízení o rozvod manželství
  • Řešení vypořádání společného jmění manželů
  • Vymáhání výživného, spory o zvýšení nebo snížení výživného

Rozumím hodnotě Vašeho času, a proto návrh na rozvod manželství připravím obvykle do tří pracovních dnů po dodání potřebných informací a podkladů.

Návrh na rozvod manželství nebo dokumentaci pro nesporný rozvod (rozvod dohodou) mohu připravit bez nutnosti osobní schůzky a následně odeslat na email klienta.

Ceník:

Při nesporném rozvodu (rozvod dohodou) mohu připravit veškerou potřebnou dokumentaci pro rozvod manželství, úpravu poměrů nezletilého dítěte a vypořádání majetku za pevnou a předem dohodnutou odměnu. 

Pokud máte zájem o nezávazné a přesné stanovení ceny za právní službu ve Vašem konkrétním případě, kontaktujte mne vyplněním níže uvedeného formuláře nebo telefonicky na 720 072 059.

Kdo Vám poskytne právní službu:

JUDr. Zbyněk Drobiš, advokát. Více informací o advokátovi.Jak postupovat při zájmu o právní službu:

Kontaktujte mne vyplněním níže uvedeného formuláře, emailem nebo telefonicky. Následně se Vám ozvu k domluvě realizace právní služby.

Nezávazně mne kontaktujte